اقامت و گردشگري
Picture2_3
حامي مالي طلايي
2_1

حامي مالي نقره اي

Logo_latin.

ROYAN DAROU logo final_1

________________________________________________________________________.


حامي مالي برنزي

Picture1_3.
LOGO_Final.


حامي کارگاه آموزشي
zlogo
با سپاس از
Mahan_Air_Logo_1

انتخاب زبان

اطلاعيه

به اطلاع علاقه مندان به شرکت درچهارمين همايش بين المللي جراحي دامپزشکي مي رسانيم امکان ثبت نام روزانه فراهم شده است.

براي دريافت اطلاعات بيشتر اينجا کليک نمائيد.


اسکان دانشجويي

تعداد محدودي خوابگاه ويژه دانشجويان دختر فراهم شده است. متقاضيان در اسرع وقت با شماره 05136579430 تماس حاصل نمايند.

اطلاعات جديد مربوط به امکانات اقامتي در شهر مشهد در قسمت اقامت و گردشگري قابل دسترسي است. براي اطلاعات بيشتر اينجا کليک نمائيد.


 براي دريافت برنامه ارائه سخنراني ها

برنامه ارائه پوسترها

براي دريافت برنامه زماني ارائه پوسترها

"کليک نمائيد"


برنامه همايش

جهت دريافت برنامه مقدماتي چهارمين همايش بين المللي جراحي دامپزشکي و يازدهمين همايش ملي جراحي، بيهوشي و راديولوژي دامپزشکي

«کليک نمائيد»


جهت دريافت برنامه مقدماتي کارگاه هاي آموزشي

«کليک نمائيد»


اعلام نتايج داوري مقالات

همکاران گرامي

از ارسال خلاصه مقالات شما به چهارمين سمپوزيوم بين المللي جراحي دامپزشکي که در تاريخ 29 مهر تا 1 آبان در مشهد برگزار مي گردد، سپاسگزاريم.

پس از بررسي مقالات ارسال شده به کنگره، وضعيت خلاصه مقالات را به اطلاع شما عزيزان مي رسانيم.

لطفاٌ به نکات مهم زير توجه فرماييد:

 -  ثبت نام نويسنده­ ي مسئول مقاله ضروري است.

- چنانچه نياز به دعوتنامه رسمي داريد مي ­توانيد پس از ثبت نام کامل، درخواست خود را براي ما ارسال نماييد.

- جزئيات برنامه زمانبندي و ارائه مقالات در سايت http://isvs2014.um.ac.ir در دسترس شما عزيزان قرار گرفته است. اطلاعات بيشتر در زمينه رويدادهاي برنامه ­ريزي شده براي هر روز در اطلاعيه­ هاي بعدي اعلام مي­گردد.

 - لطفاً ترجمه ­ي فارسي خلاصه مقالات خود را در اسرع وقت براساس نمونه­ ي موجود در وب سايت سمپوزيوم ارسال نماييد (تنها براي ارائه دهندگان فارسي زبان).

- ارسال مقالات کامل اختياري است. مقالات کامل در فايل الکترونيکي منتشر خواهد شد. لطفاً مقالات کامل خود را براساس نمونه موجود در وب سايت سمپوزيوم تا پايان مردادماه 1393 براي ما ارسال نماييد.

 - تنها خلاصه مقالات آن دسته از نويسندگان مسئولي که تا تاريخ 20 مردادماه 1393 به طور کامل ثبت نام کرده باشند در CD و کتابچه خلاصه مقالات درج خواهد شد.

جهت دريافت اطلاعات بيشتر از سايت همايش ديدن فرماييد و يا از طريق ايميل باما در ارتباط باشيد (isvs2014@um.ac.ir، 09150087437)

ما اطمينان داريم که سفر خوب و خاطره انگيز در کنار محيط علمي و جاذبه هاي مشهد و دانشگاه فردوسي خواهيد داشت.

گام­هاي استوارتان را ارج مي ­نهيم.

دکتر کامران سرداري

استاد و دبير علمي سمپوزيوم

دانلود خلاصه مقالات پذيرفته شده


«مهلت ارسال خلاصه مقاله تمديد شد»

دوستان و همکاران ارجمند

از طرف کميته علمي چهارمين همايش بين المللي جراحي دامپزشکي به اطلاع مي رسانيم که به علت درخواست متقاضيان شرکت در همايش، مهلت ارسال خلاصه مقاله تا تاريخ پانزدهم خرداد ماه تمديد شد. منتظر دريافت خلاصه مقالات شما در موعد مقرر هستيم.

دبيرخانه همايش


3322_______________

دانشگاه فردوسي مشهد به عنوان ميزبان چهارمين همايش بين المللي جراحي دامپزشکي افتخار دارد، تا پذيراي شما ميهمانان گرامي در تاريخ 29 مهر لغايت اول آبان ماه جاري باشد.

امروزه انجام جراحي هاي دامپزشکي و گرفتن نتايج ارزنده از آن جايگاه ويژه اي در اين شاخه تخصصي از علوم دامپزشکي ايجاد کرده است. بخش جراحي و راديولوژي دانشکده دامپزشکي دانشگاه فردوسي مشهد با تلاش فراوان در طي چند سال گذشته توانسته است با راه اندازي قسمت هاي مختلف و انجام جراحي هاي ارزنده گام هاي موثري در اين زمينه بردارد.

جراحي هاي بزرگ برروي اندامها، ستون مهره ها، محوطه بطني، سر و گردن در دامهاي کوچک به شکل جاري دراين بخش انجام مي گيرد. همچنين بخش جراحي با راه اندازي گروه هاي فعال در زمينه سلامت گله هاي شيري توانسته است گام هاي موثري در ارائه جراحي ها و لنگش در اين شاخه بردارد.

تصوير برداري تشخيصي در کنار بخش جراحي با بهره گيري از دستگاه هاي راديولوژي و سونوگرافي و تکنيک هاي ويژه آن کارآيي فراواني داشته به گونه اي که بازوي بسيار موثري در امور تشخيص و درمان در اين بخش مي باشد.

با تلاش فراوان بخش جراحي اسب دانشکده دامپزشکي کاملا فعال شده است به گونه اي که در حال حاضر تعداد نسبتا زيادي مراجعات اسب از تمامي نقاط کشور به اين بخش صورت مي گيرد و جراحي هاي مختلفي همچون آرتروسکوپي، جراحي هاي محوطه بطني ، جراحي هاي اندامهاي حرکتي و .........در بخش جراحي کاملا تخصصي اسب اين دانشکده در حال انجام است . تيم هاي جراحي، بيهوشي، با استفاده از امکانات کامل و اتاق هاي القا و بازگشت از بيهوشي مديريت اين رخدادها را به عهده دارند.

تحصيلات تکميلي با تربيت دانشجودردوره هاي دکتري تخصصي در کنار اين روندها گامي موثر در بروز رساني علوم در اين دانشکده است که به اميد خدا با تلاشي مضاعف دانش آموختگاني ارزنده از دوره هاي تخصصي فعال در اين دانشکده در رشته جراحي وارد بازار کار خواهند شد.

دبيرخانه انجمن جراحي دامپزشکي ايران و چهارمين همايش بين المللي جراحي دامپزشکي
ورود به سيستم
 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟

 آيا کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد؟

 کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید.


  تعداد بازدید - : 257853
©2011 Ferdowsi University Of Mashhad.